کسب درآمد رایگان از طریق اندروید

کسب درامد رایگان از طریق اندروید

 در این پست قصد داریم یکی از بهترین روشهای کسب درامد از طریق اینترنت  رو بررسی کنیم ، اکثر کاربران مشتاق به این موضوع دنبال روش های ساده ، قابل فهم و بدون هزینه برای شروع کار هستند ، البته با توجه به اینکه در ایران ، تحریم ها مشکلات فراوانی رو برای کاربران اینترنت فراهم کردن ، اگر کسی هم قصد داشته باشد تا از اساسی ترین روش ها برای کسب درامد در اینترنت استفاده کند باز هم هزاران درب بسته منتظر او خواهند بود.

امــا نگران نباشید ، هنوز هم راه های زیادی برای شروع کسب درامد از طریق اینترنت وجود داره که سعی میکنیم تا سرحد امکان اونها رو به شما عزیزان معرفی کنیم.

روش کار اپلیکیشن های کسب درآمد و نحوه پرداخت ؟

ساختار و مبنای کار اپلیکیشن های کسب درامد تبلیغات است ، با توجه به رقابت شدید در بازار تبلیغات اینترنتی ، اپلیکیشن های کسب درامد با هدف ترغیب کاربران اینترنت برای حضور در اپلیکیشن ها و افزایش بازدید از محتوای تبلیغاتی آنها بر روی کار امدند و سهمی از درامد حاصل از تبلیغات را به کاربران اختصاص داده اند.

البته اگر تا کنون سری به این اپلیکیشن و سایت ها زده باشید خواهید فهمید که در صورتی که از روش درست برای ماندن در کار استفاده نکنید قطعا درامد شما برای خرید حتی یک دانه نخود هم کافی نخواهد بود ، در ادامه سعی داریم شما رو با دو مورد از بهترین اپلیکیشن های کسب درامد در اندروید و همچنین چگونگی کسب درامد متعارف در انها آشنا کنیم .

قبل از شروع به کار باید بدانید :

کسب درامد از طریق سایت های ایرانی رو بخاطر لطف زیاد و ارزش بالای ریال فراموش کنید ، اما با توجه به وجود سایه تحریم ها بر سر کاربران ایرانی اینترنت ،  کسب درامد از سایت های دلاری رو هم فراموش کنید چون تا زمانی که نتونید پولی رو که بدست میارید خرج کنید عملا هیچ درامدی نداشته اید .اما نگران نباشید کسب درآمد رایگان از طریق اندروید همچنان امکان پدیر است.

میپرسید چکار کنیم ؟ باید بدنبال پلتفورم های پول سازی برید که درامد شما رو از طریق ارزهای دیجیتال معتبر واریز میکنند . به سایت ها و اپلیکیشن هایی که در از شما درخواست سرمایه گذاری میکنند اعتماد نکنید ، همچنین باید بدانید پیشنهاد های غیر منظقی با ارقام بالا هیچ وقت پرداخت نخواهند شد . ضمنا نگران نقد کردن ارزهای دیجیتال خودتون نباشید ، در ایران امکانش فراهم هست .

برای شروع به کار نیاز هست تا کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید :

کیف پول ارز دیجیتال دقیقا مانند اپلیکیشن های بانکی کار میکنند ، به شما یک شماره حساب ویژه اختصاص میدند و شما با به اشترام گذاشتن اون شماره حساب با طرفین معاملات میتونید ارز مورد نظرتون رو یا به حساب دیگران واریز یا از اونها دریافت کنید ، در این بخش لینک دو مورد از این کیف پول ها قرار میدیم تا اگر تمایل داشتید در ادامه مسیر کسب درامد با ما همراه باشید ، قدم اول رو هم بدون نیاز به جستجو در گوگل و بررسی کیف پول ها طی کرده باشید .

لینک دریافت کیف پول دیجیتال  :   Bitcoincash

  لینک دریافت کیف پول دیجیتال  :   Litecoin

با توجه به اینکه قرار هست با اپلیکیشن هایی کار کنیم که درامد شما رو با ارز های دیجیتال بیت کوین کش و لایت کوین پرداخت میکنند ،حال بهترین کیف پول های مخصوص این دو ارز در اختیار شما ست .

معرفی اپلیکیشن های کسب درامد رایگان از طریق اندروید :

در این بخش با  استفاده از لینک های نصب دو اپلیکیشن کسب درامد رایگان از طریق اندروید ، میتوانید کار خود را شروع نمایید ، اما باید توجه داشته باشید قبل از اجرای این برنامه ها حتما کیف پول ارز دیجیتال مربوط رو نصب کرده باشید تا هنگام اجرا و ورود به برنامه ادرس کیف پول به برنامه معرفی کنید ، در ابتدای کار ممکنه از اینکه درامد شما خیلی پایین هست دلسرد بشید ، اما در واقع شما باید خلاق باشید و لینک معرفی خودتون رو با دوستانتون به اشتراک بزارید .

البته این برنامه بدون عضو گیری هم به شما پرداخت میکنه اما اگر میخواید هیچ کاری انجام ندید و پول در بیارید ، کافیه یک پست یا یک ویدئو خوب اماده کنید و با توضیح دادن در مورد این روش کسب درامد ، کاربران اینترت رو ترغیب کنید تا با لینک شما برنامه هارو نصب کنند ، درواقع شبیه به کاری که من در بالا انجام دادم . حال به ازای هر نفر که لینک من به این برنامه معرفی کنه من ده درصد از درامد اون شخص رو هم بدست میارم و کلی موارد دیگه برای رشد درامد شما که با مراجعه به اپلیکیشن ها میتونید خودتون بیشتر باهاشون اشنا بشید و مورد بررسی قرارشون بدید .

لینک نصب اپلیکیشن  :   Bitcoincash   

لینک نصب اپلیکیشن  :   Litecoin

در انتها باید بدانید که :

برای موفقیت در هر کاری نیاز به تلاش و پشتکار فراوان هست پس برای اینکه به درامد خوب و زندگی مالی با کیفیت دست پیدا کنید ، بدنبال کسب و کارهای واقعی و متناسب با انچه که در وجودتان هست باشید ، اما این چنین ترفند ها و روش های درامد زایی صرفا برای تجربه و حتی هدر ندادن اوقات بیکاری مناسب است و مطمئنا مورد تایید ایده آل های هیچ شخصی نخواهد بود …

کسب درآمد رایگان از طریق اندروید

انتشار مطالب باذکر منبع بلامانع است

کسب درآمد رایگان از طریق اندروید 

نظرات

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید.
  • chat
    یک نظر اضافه کنید